Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes gépkocsinyereménybe...

Érdemes gépkocsinyereménybe pénzt hagyni? Van rá esély nyerni? Van itt köztetek nyert már valamikor? Mi a véleményetek erről a lehetőségről?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van már pár éve egy 50ezresem de még nem nyertem. Amúgy nyilván valószínűtlen hogy nyersz vele, de tudom nélkülözni azt az 50-et. Ha tudsz bármit amibe jobban meg tudod forgatni az árát, akkor inkább azt.
2021. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Én inkább MÁP+/PMÁK-ba raknám, kivenném évente a kamatot és vennék belőle lottót vagy sorsjegyet.

Valamivel többet érne, mint várni a csodát :)

2021. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

"vennék belőle lottót vagy sorsjegyet."


Miért ez mi a lótúró ha nem csoda várás?! Olvasd már vissza micsoda nevetséges hülyeséget írtál.

2021. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

"Miért ez mi a lótúró ha nem csoda várás?! Olvasd már vissza micsoda nevetséges hülyeséget írtál."


Nem neked írtam, hanem olyannak, aki érti is.

2021. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Reszeg vagy 4-es?
2021. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Te tényleg ilyen retard vagy?


A nyereméybetétkönyv meg a lottó/sorsjegy kb ugyan az a kategória...

2021. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Hát egy állampapír konkrétabb, mert hogy mennyi betét után mennyi, milyen értékű autót sorsolnak az nehezen követhető, aztán ha nyersz nem tudom hogy van az adó vonzata, oké lesz egy autód, de épp akkor kell-e egy + autó, ha kell akkor olyan amit kisorsoltak, vagy el kell adni?
2021. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
#7: Oké, az állampapír magában valóban konkrétabb. De itt nem az állampapír - betétkönyv összehasonlításról van szó, hanem a nyereménybetétkönyv - állampapír + a kamatokból szerencsejáték összehasonlításról, az meg semmivel nem konkrétabb mint a nyereménybetétkönyv.
2021. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A lottón lényegesen kisebb a telitalálat esélye, mint a nyereménybetet esetén.


Ráadásul itt a "szelvény ára" nem veszik el, hiszen vissza tudod váltani..



Szóval, állampapír kamatabol lottot venni nagyobb hülyeség mint nyeremenybetetben tartani a pénzt.

2021. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 Ja hát ha valaki úgy tekint a megtakarításaira, hogy az játékpénz szerencsejátékra akkor mindegy is bármiről beszélni.


Ennyi erővel vehet a kamatokon lottót, vagy felteheti tippmixen, de legalább ha azokon nyer akkor arra költi amire akarja, ha autóra akkor olyanra amilyenre szüksége van.

2021. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!