Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges így 2.000.000 Ft...

Lehetséges így 2.000.000 Ft személyi kölcsönt igényelni?

Figyelt kérdés

Nincs bejelentett munkaviszonyom se más egyéb fedezetem.


Viszont havonta 200.000 Ft jövedelmem érkezik, egyösszegben a bankszámlámra (UniCredit).



UniCredit ezt írja:

[link]


"Nincs szükség a munkáltatói igazolás benyújtására abban az esetben, ha 2 havi bankszámláján egyértelműen beazonosítható a munkabér jóváírás."



Elegendő lehet a bankomnak kizárólag a bankszámlakivonatom a kölcsön folyósításához?



Köszönöm a segítő válaszokat!



2021. okt. 7. 20:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyéb feltételek szerintem rendben vannak:


Nincs más kölcsönöm/hitelem, magyar lakcímem van és 25 éves múltam.

2021. okt. 7. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ugyanis nem munkabérként kapod a jóváírást. Rendszeresen kapott “egyéb utalás” (lakáskiadás, zsebpénz stb.) a bankot nem érdekli.
2021. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
"Munkabér" címen érkezik az említett jövedelem.
2021. okt. 7. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Akkor meg van bejelentett munkaviszonyod. Vagy csak én nem értem....? Olyan munkahely a világon nincs ahol utalnak de nem jelentenek be:D
2021. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez ennél bonyolultabb, napi bejelentéssel foglalkoztatnak...
2021. okt. 7. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Asszem cib banknál mondták annó, hogy 3M felett kell a munkáltatói. Egy bizonyos összegig valszeg elég nekik az, hogy látják az utalást amit munkabérként azonosítanak. Ez banktól függ, hogy mi a szabályuk rá, ill a cibnél is lehet már módosult azóta, illetve lehet, hogy kérik, lehet nem.


Ott speciel azzal reklámozzák magukat, hogy akár 7 perc alatt fólyósítanak nekem 10M személyi kölcsönt. Ez elég nehezen menne ha munkáltatóit kérnének.

2021. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

Évi 18%-on akarsz hitelt felvenni? 🤔


Akkor már inkább iratkozz be valami felnőtt képzésre és vegyél fel képzési hitelt 2%-on!

2021. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!