Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek így beléphetek a...

Szerintetek így beléphetek a moratóriumba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő. Olvastam, hogy azok is igénybe vehetik a moratóriumot akiknek a háztartásában tartósan csökkent a jövedelem. Mi a volegenyemmel (ugye törvényesen még nem a házastársam) albérletben lakunk és szeptemberben elvesztette az állását. Regisztrált álláskereső lett de még sajnos nem talalt munkát, így kettő teljes keresetből egy maradt plusz az álláskeresési járadék. Közös kasszán vagyunk így nehézséget okozna a törlesztő ezért gondoltam, hogy egy pár hónapra igényelném a moratórium meghosszabbítását. Én vagyok a hitelt igénylő, nekem stabil munkahelyem van. Kérdésem, hogy mi közös háztartásban élőknek számítunk jogilag? Így igényelhető a moratórium meghosszabbítása? Kérem csak a kérdésre valaszoljatok. Tudom, hogy ez nem ingyen pénz, tudom, hogy lényegesen meghosszabbodik a futamidő de a háztartási kérdésre nem találtam egyértelmű választ. Előre is köszönöm a segítséget
2021. okt. 8. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez mar ok lehet ra. Meg kell probalni
2021. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de mivel nem vagytok házasok kicsi esélyt látok. Ha lenne gyerek, akkor megkapnád.
2021. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de nekem valami itt nem teljesen világos. Ezt írod:

"albérletben lakunk...

...Én vagyok a hitelt igénylő, nekem stabil munkahelyem van."


Akkor milyen hiteletek van, ha albérletben laktok?

Mikortól fizetitek azt a valamilyen hitelt?

2021. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!