Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTPs Maestro kártyámmal...

Az OTPs Maestro kártyámmal nem tudom kifizetni a Spotify-t, sem az Apple Wallet-hoz nem engedi hozzá tenni. Azonban az előbb sikeresen kifizettem az online vásárolt vonat jegyemet vele. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általános jelenség, hogy csomó helyen netes fizetésnél nem fogadnak el Mastero-t csak Mastercardot vagy VISA-t.
2021. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
S ezzel nem is fogok tudni akkor semmit kezdeni?
2021. okt. 12. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt konkrétan erről írnak hogy Spotify nem fogad el Mastero kártyát.


[link]


De ez nem új keletű dolog, ezer éve így van hogy csomó helyen a neten nem fogadják el. Ne kérdezd hogy mi áll a hátterében.

2021. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
S nem tudom valahogyan lecserélni esetleg olyan kártyára amit elfogad?
2021. okt. 12. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a bankfiókodba, és érdeklődsz, hogy tudnak-e Mastercard vagy VISA típusú kártyát kibocsátani a számládhoz. Persze ez nem lesz ingyen.
2021. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2021. okt. 12. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olcsóbban kijönnél ha inkább mellé netes kártyát igényelsz. Pár hónapja akció keretein belül első évben ingyenes volt lehet most is. Ha nem akkor is évente kb 1200 ft. Mastercard vagy visa típusú kártya és biztonságos is.
2021. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!