Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Steamen hozzáadtam a kártyám,...

Steamen hozzáadtam a kártyám, zárolt összeg az ebankon?(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval ma hozzáadtam a Steam fiókomon a fizetési módokhoz a bankkártyámat amiről levont a steam ekkor 1 eurót, és ez zárolt összegként mutatkozik meg az ebank appban. Ezt visszaküldik? Vagy most mit várjak? Mikor oldják fel?

2021. okt. 26. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A zarolt osszeg azt jelentheti

Hogy olyan vasarlas tortent amit meg nem konyvelt el a bank.

2021. okt. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A PayPal is csinált hasonlót, a terhelt összeget odaadja creditként. Így nézte meg, hogy érvényes-e a kártya amit megadtál
2021. okt. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta feltöltöttem a Steamemre erről a kártyáról 5 eurót. Ez az összeg szintén zárolt összegként jelenik meg. Nem kell vele foglalkoznom? Megoldódik majd magától?
2021. okt. 26. 12:17
 4/4 anonim válasza:
A zárolás annyit jelent, hogy nem könyvelte el a bank még a tranzakciót, de a számlád megterhelte, hogy ne tudd elkölteni azt a pénzt megint. A részedről nincs teendő, majd amikor elkönyveli a bank, levonja az összeget.
2021. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!