Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létrehoztam a Wise számlámat,h...

Létrehoztam a Wise számlámat,hogyan lehet pénzt rárakni, saját bankszámla nélkül?

Figyelt kérdés
Azt írják,hogy 30 napon belül tegyek rá 6000 forintot minimum,vagy megszűnik a számla. De nincs saját számlám,de ugye csak sajátról lehet rá küldeni. Van e valami más lehetőség? Mondjuk másik Wise számláról lehet e?
2021. nov. 3. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Barmirol lehet, a lenyeg h. erkezzen ra penz.
2021. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak amíg elsőjére nem teszek rá,a számlaszámot sem mutatja meg,meg azt hansúlyozza,hogy saját számláról.
2021. nov. 3. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs saját bankszámlád, mire kell a wise számla?
2021. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor csináltattam úgy tudtam az a feltétele, hogy saját meglévő számláról kell utalni rá a pénzt.

Kérdezd meg az ügyfélszolgálattól. Mondjuk szerintem csak saját számláról lehet.



"Amennyiben sürgősen segítséget akarunk kérni, forduljunk a Wise ügyfélszolgálatához:


telefonon magyarországi ügyfélként a +36 1 808 8796 számon, hétfőtől péntekig 11-16 óra között.

üzenetben a [link] oldalon, ahol adjuk meg e-mail címünket és fejtsük ki magyarul a panaszt, ehhez mellékletet is csatolhatunk."

Forrás:

[link]

2021. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!