Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-ben megváltoztattam a...

OTP-ben megváltoztattam a telefonszámot de sms még mindig nem az én számomra jön ez miért van ?

Figyelt kérdés
És az internetbank telefonszámot hol tudom megváltoztatni ?
2021. nov. 10. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be személyesen, és kérd a korrekciót. Ott, helyben tegyenek próbát is a telefonszámoddal.
2021. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fő telefonszámot nem tudod ott megváltoztatni, azt személyesen kell
2021. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az online adatmódosítás meghaladja az OTP képességeit. Az egyetlen megoldás, hogy bemész egy fiókba, ahol az ügyintéző átírja neked.
2021. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor még az offline adatmódosítás is nehézkes :D

Nekem 2x kellett bemennem a telefonszám javítása miatt.

A levelezési címemet pedig harmadszorra sikerült átirniuk. Hónapok múlva is a korábbi albérletembe mentek a számlakivonatok... az új lakó meg látta minden adatomat, pénzügyi dolgaimat. Még azt sem sikerült elintézniük hogy ne küldjenek kivonatot.

Harmadszorra a fiókvezetőt odakérettem a pulthoz és megmondtam hogy mégegyszer vissza kell jönnöm, akkor rendőrrel jövök.

Az a baj, hogy ennél csak rosszabb bankok vannak. KH-nál 1 évig tartott egy számla megszüntetése és még most sem vagyok benne teljesen biztos, hogy nem fognak újra küldeni valamit még...

2021. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bementem személyesen, és átírta, de valamiért nem az én számomra jön
2021. nov. 11. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem :D

Menj be megint és mondd meg hogy kéred a fiókvezetőt és kiveszed az összes pénzed. Akkor fognak intézkedni.

2021. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!