Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kéthavi képzési hitelt kaptam...

Kéthavi képzési hitelt kaptam egyszerre. Október 30-án kezdtem egy felnőttképzést.Igényeltem képzési hitelt és novemberben meg is kaptam az első utalást, de kéthavit egyszerre. Ez vajon a decemberi előre vagy az októberit is teljes hónapnak veszik?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Októberi-novemberi
2021. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Off topic, de megkerdezhetem, hogy te kapsz-e azota is folyositast? Nekem januarban jonne a kovetkezo havi mert az elozoek meg egy osszegben jottek, es nem ad egy rendes valaszt senki az ugyfelszolgalaton erre.
2021. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg minden hónap 15-én érkezik az utalás. Azóta nem kaptam. Novemberben kaptam két havit és holnap kellene megkapnom a decemberit. Bízom benne, hogy így lesz.
2021. dec. 14. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Koszi a valaszod! :) Remeljuk minden oke lesz ezzel
2021. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem megérkezett ma az utalás, szerintem neked is meg fog majd január 15-én.
2021. dec. 15. 11:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, előre küldtek el két hónapot, és az utolsó hónapban már nem folyosítnak egy fillért sem. Jól átvertek. Az október hónapot nem vették figyelembe, arra nem jár hitel. Ha esetleg más is járt volna így.
2022. márc. 10. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!