Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatnék 600 000ft hitelt...

Kaphatnék 600 000ft hitelt (provident vagy cofidis)? ha volt nav tartozásam de le lett vonva szeptemberben és már nincs. többi leírásban

Figyelt kérdés
8órás bejelentésem van, 146 000 nettóra (többet keresek kb 260 000átlagosan) de ennyi papíron.7hónapja dolgozom itt. Tudom nem jó ötlet stb...DE az j munkám miatt muszáj autót vennem, anélkül iszonyu megterhelő a bejárogatás. És annyi spórolt pénzem még nincs,covid alatt 1x én is leveztettem az előző munkám
2021. dec. 4. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van az autóra, és mennyibe kerül?

Ha egy autót képtelen vagy megvenni, akkor a fent tartását hogyan képzeled? Tudod milyen áron megy a benzin, a biztosítás, hogy mennyibe kerül egy szett téli gumi?

2021. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, van autom most is. Fenn tudom tartani. Nem ez volt a kerdes. Csak a felretett penzem elment 1kepzesre. Van 800 000em es es 1millio 2 a kocsi
2021. dec. 5. 08:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagyis volt autóm eddig is úgy ertettem. Csak most nem jó, és már nem javítattom meg saját célra csak max eladásra
2021. dec. 5. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:

De ha 800 ezred van, akkor most ne 1.2 milliós autót akarjál venni, hanem 800 ezreset. Vagy gyűjtsél még mellé 3 hónapig, és akkor vegyél drágábbat. Az autód értéke az 3-6 havi jövedelmed értéke legyen max. Ha ennél drágábbat akarsz, akkor szarul keresel. Ha ez az értékhatáron belül van, akkor meg kell tudnod rá keresni a pénzt.

Úgy cseszed el az életedet áruhitelekkel, ahogy akarod egyébként.

Hívd fel a providentet, és kérdzezd meg.

2021. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván végig gondoltam. Van saját lakásom,nincs hitelem most sem tobb millát szeretnék stb. De nincs 3hóm gyujtogetni, mert kell a kocsi a munkáimhoz, és nem szeretnek 3honap mulva masikat venni. Nem ez volt a kerdes de koszonom
2021. dec. 5. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
800 ezerért kapsz egy teljesen megbízható Suzuki Swiftet pl, szerintem ne verd magad hitelbe, nem éri meg.
2021. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
146 nettóra még a provident se fog adni annyit.
2021. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!