Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H mobilbankban meg lehet...

K&H mobilbankban meg lehet változtatni a lakcímet?

Figyelt kérdés
Szeretnék a k&h-nál számlát nyitni a számlanyitás app-ban,de kb 1 hónap múlva elköltözök,és új lakcímkártyám lesz.Majdnem megnyitottam a a számlát,de a szerződésben benne van a lakcímem,és inkább elutasítottam.Várjam meg amíg elköltözöm,és meglesz az űj lakcímkártya,vagy ezt később valahol módosíthatom?Vagy ezt nem tudom sehol módosítani?Attól félek hogy később nehogy küldjenek arra a régi címemre leveleket,ami a szerződéskötéskor lett megadva.

2021. dec. 7. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen alapadatokat, mint név, lakcím, stb. csak személyesen tudják módosítani a bankfiókban. Számlanyitás esetén igazából csak a kártyát küldik ki postán, mást nem. A kártya pedig bőven 1 hónapon belül érkezik.
2021. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted várjam meg míg meglesz az új lakcímkártyám?
2021. dec. 7. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, mert 1 hónapon belül megvan a kártya. A címmódosítás pedig kb. 10 perc volt nekem.
2021. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtam megnyithatod a számlát ettől. Ha változik a lakcimed, akkor (hivatalosan) 5 munkanapon belül be kell jelentened a banknál, de ezt az ügyfelek 99%-a nem teszi meg, ha legközelebb bemész a bankba akkor átirják. De ha nagyon tisztességes van akkor bemész magadtól, 5 perces ügy.
2021. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!