Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lenne a legjobb megoldas?

Asapferg kérdése:

Mi lenne a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés

Parommal mindkettonknek van kulon bankszamlaja. Egy ideje egyutt elunk, gondoltuk kicsit atlathatobba tennenk a penzugyeket. A terv az lett volna hogy a bankunknal nyitunk egy kozos szamlat, amire munkaber nem erkezik, hanem a sajat szamlankrol utalunk ra a kozos ugyek intezesere. O hasznalna a fizikai kartyat, en pedig apple pay-en keresztul. Szerintetek van erre mukodo felallas? Otp-nel nincs, max tarskartyat tudnanak adni egy uj szamlahoz, de annak a dija nem tul kedvezo. Revoluton gondolkodtam meg, mert nekem az virtualis kartyaval van, csak igenyelnek hozza fizikait is.

Koszonom a valaszokat:)



2021. dec. 10. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Revolut teljesen jo, de sok ertelme nincs a kozos szamlanak, kozosen tartott penznek. Gondolom egyikotok se ertelmisegi...
2021. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Csináljátok hitelkártya számlát két kártyával.

Felesleges ehhez betéti számla.

2021. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Elsotol kerdezem, nem tudom mi volt a cel a valaszod masodik felevel, de erdekelne hogy mibol jutottal erre a kovetkeztetesre? A lenyege az egesznek igazabol annyi lenne, hogy legyen mindenkinek sajat penze, meg olyan, amit kozosen hasznalunk.
2021. dec. 10. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ennek az ide-oda utalgatásnak felesleges költsége van, a revolut meg túl friss bank az ízlésemnek.


Úgy tudjátok átláthatóbbá tenni a közös dolgokat, hogy kiszámoljátok, mire mennyit költötök és azt felezitek.

2021. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!