Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Revolutot ti hogy használját...

A Revolutot ti hogy használjátok? Kb mekkora összeget tároltok rajta?

Figyelt kérdés
Bocsánat az indiszkrét kérdésért, azért mertem így feltenni, mert anonim az oldal. Én max akkor utalok rá pénzt, ha át akarom váltani pl euroba vagy kunába külföldi vásárláshoz, de forint nincs rajta. Max ha veszek barátokkal közösen valamit, és a saját részüket ott utalják át, de nem szoktam a bankszámlámról havi X ezret feltölteni. Ti hogy használjátok?

2021. dec. 12. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy és senkinek sem ajánlom. Ott a Wise, sokkal megbízhatóbb és nincs esélye, hogy gondol egyet az anti-fraud rendszer és hopp, fiók lezárva. Wiseon nekem jelenleg 2 és fél millió van tárolva.
2021. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
négyszáz euronál több még nem volt rajta. ha azt elköltöttem akkor újra uatok rá pénzt. sokat nem merek rajta tartani, csak amennyi nem fájna nagyon ha elvész. nem bizom meg teljesen a revolutban.
2021. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
20m van rajta, tozsdezek es napi szinten is hasznalom, 1 es vagy nem tudja hogy mi a revolut es a wise kozt a kulonbseg vagy csak olyan funkciot hasznal amire a wise jobb
2021. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Egy ideig ott tőzsdéztem és az autóm vételárát is onnan utaltam mert így olcsóbb volt. Metal előfizetésem is volt egy ideig.


Szerintem amióta használom (2016) durván 20-30M Ft megfordult a revolut számlámon és évekig tartottam rajta több tízezer eurót is.


Covid elött sokat utaztam akkor elsődleges kártya volt. Manapság már csak 3/4. kártyának használom mert máshol van cashback, itt meg siralmas.

2021. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!