Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Általában kinek van privátbank...

Általában kinek van privátbankára?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy egy vidéki fiók megszűnik, az ügyfél számlája átkerül megyeszékhelyen lévő fiókba és privátbankári szolgáltatást ajánl neki a bank kompenzációként?

2021. dec. 15. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

400.000 ft feletti fizetes ha erkezik a szamladra vagy van legalabb 10 milliod rajta akkor a legtobb bank biztosit ilyent. Pld Raiffeisennel nekem premium gold 2 szamlacsomagom van es nekem is van.

Semmi nagy dolog nincs benne amugy, csak van egy szemely akit barmikor hivhatsz, esetleg kapsz online ugyintezest, barmikor kerhetsz tanacsot stb

2021. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 millió? Nem legalább 30 millió kell hozzá? Banktól függően 60-70-100 millió is lehet a belépési limit.
2021. dec. 15. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1# inkabb a “premium”-bankar szolgaltatasrol beszel, az tenyleg ilyen alacsony, de nem is er semmit.


A privatbankar valoban inkabb a 100 vagyontol kezdodik (havi fizetes osszege itt irrelevans legtobbszor).

2021. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A privátbanki szolgáltatás az már kilencjegyű vagyonok felett kezdődik, amiről az első válaszoló beszél az a prémium banki szolgáltatás.
2021. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

A rafis premium az nem privát bankár. Van valami olyasmim de semmi értelme. Én az otp-nel vagyok privát banki ügyfél, vannak lekotesek, illetve ott is lehet az ingyenes állampapírt pénzért igényelni :) , (mármint a csomag vezetése pénzért van az államkincstárnál meg ingyen) akkor telefonon lehet venni részvényeket , és ha be kell menni akkor jól kicsesznek velünk mert normálisan csak az 5. Kerületben a Váci utcában tudnak kiszolgálni így bár adnak ingyen parkolást a kempinszkiben de egy cetlit adnak amivel körbe megyek gyalog a szállón be a recepciora ott érvényesítik a parkoló jegyem .míg sétálok több pénz elmegy mint a parkoló díj.

A bemenesrol még nem is beszélve mert Budapestre elvből nem megyek be, de múlt héten pont emiatt kellett bemennem.


De nem nagy öröm, hidd el nekem

2021. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!