Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkorák a Paypal költségek...

Kemeh01 kérdése:

Mekkorák a Paypal költségek pénz érkezésnél?

Figyelt kérdés
Régóta van Paypal számlám, de eddig csak fizetésre használtam néha. Most külföldről lenne rá utalás euroban. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi lenne a banki költsége kb., ha pl. 100 euro érkezne, amit ugye nekem át kell továbbutalnom forintos magyar számlára. Azt tudom, hogy egyedi árfolyama van az oldalnak. DE valami kezelési költség csak van? Kerestem már, de pontos infót nem találtam. Angolul meg nem tudok. Köszönöm, ha valaki tud valami okosat írni.
2021. dec. 16. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az átváltási költségeket a küldő fél fizeti
2021. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze egyes, ha forint alapú bankszámlára utal. De itt nem arról van szó.
2021. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Amennyiben forintban utal a küldő akkor ő fizeti a költségeket és nem a fogadó....
2021. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha "család/barát" opcióval küldenek neked 100 eurót, akkor megkapod az egészet, ha viszont "szolgáltatások" opcióval fizetnek, akkor a kezelési költség kb. 0.30€+4%. Szóval gyakorlatilag 95.x€ marad ezután.


Ha ezt ki szeretnéd utalni bankszámlára, akkor át kell váltanod forintra paypalon keresztül, az átváltási árfolyam gyakorlatilag 5%-al rosszabb mint a banki középárfolyam.

Szóval attól függően, hogy milyen módon utalnak, 90 vagy 95€ nak megfelelő forint fog érkezni a bankszámládra.

2021. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!