Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Legjobb bank (kis-) vállalkozá...

Legjobb bank (kis-) vállalkozáshoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg a társam külföldi egyéni vállalkozásán belül csinálunk egy projektet. Különböző okok miatt új cégforma, pontosabban egy KFT alapítása mellett döntöttünk, aminek keretein belül fogjuk folytatni a dolgot.


A következő lépés a cégalapítás checklisten, a bank kiválasztása, amihez az gyakorikerdesek nagytudású népétől kérnek tanácsot javaslatokat. A cégnek jelenleg csak digitális termékei vannak (weboldal, app) és bevétel reklámozáson, és app-feliratkozáson keresztül van. Nincs alkalmazott, se rendszeres havi költség (szerver, domain, licence etc. 1-2 éves szinten fizetjük), úgyhogy jelenleg a mozgás a számlánkon nem igazán jelentős. Ezen nem is nagyon tervezünk változtatni a következő 1-2 évben


Már végignéztem a kínálatot oda vissza, de érdekelne, hogy nektek, mi a tapasztalatotok különböző bankokkal, hogy ti milyen szempontok alapján választottátok ki a tiéteket és hogy ti melyik bankot javasolnátok?


A mi szempontjaink:


- Magyar IBAN


- Kiváló internetes felhasználói felület


- Több felhasználói hozzáférés a számlához (legalább 3: társam, könyvelőnk, én)


- Havi fix költség


- (Külföldi / devizaalapú-) utalási költség


- Deviza számla fenntartásának ára



Köszi a segítséget!



2021. dec. 26. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Én meg vagyok elégedve a cibbel - ev vagyok, de jövőre kft leszek és ott nyitom a kft számláját is.


Ha gondolod, ajánló kódot is adok

2021. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a:

[link]

[link]

[link]

kalkulátorokat, hogy a te igényeidnek melyik bank termékei felelnek meg. Én is most állok Kft. alapítás előtt, nekem a Raiffeisen és a K&H ajánlatai voltak a legkedvezőbbek.

2021. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!