Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem lehet jegyezni...

Miért nem lehet jegyezni Prémium Magyar Állampapírt a kincstárban?

Figyelt kérdés
Most nyitottam értékpapír-számlát a kincstárban és az jegyzésnél csak az egyéveset és a Magyar Állampapír Pluszt látom.

2021. dec. 28. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Elfogyott.
2021. dec. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És honnan tudnám követni, hogy lesz-e még? Az ÁKK honlapján találtam jegyzési naptárat, de már 2021-es évben sem láttam jegyzést PMÁP-ra. Ez azt jelenti, hogy azóta nem lehet jegyezni? Várható, hogy lehet majd valamikor?
2021. dec. 28. 07:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a jegyzésnél hanam a vételnél keresd.
2021. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, látom, csak nem teljesen értem, hogy mitől függ, hogy jegyezni is lehet, vagy csak venni.
2021. dec. 28. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket már régebben kibocsátották, jegyezni pedig csak újakat lehet. Ha veszel belőle akkor többet fizetsz mert az a kibocsátás óta felhalmozott kamatot is hozzáadják, ezért látsz 100%-nál nagyobb árfolyamot.
2021. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!