Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1 millió forint átutalásának...

Gábor232 kérdése:

1 millió forint átutalásának mennyi a költsége? Gondolom olcsóbb, mint bankautomatából kivenni készpénzben?

Figyelt kérdés
OTP bank
2022. jan. 2. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen számlacsomagod van. Nézd meg a számlacsomaghoz tartozó díjtáblázatban. A bank honlapjáról letölthető.
2022. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Jellemzően néhány ezer forint. 0,3% a tranzakciós adó (3000 ft) és erre még a bank rátehet szintén pár tizedszázalék saját díjat. Eltaláltad, olcsóbb utalni legtöbbször, mint kivenni készpénzben.
2022. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
3 milliót utaltam 10500 forintért. OTP bank.
2022. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az OTP az egyik legdrágább bank. Én biztos váltanék másra (kivéve, ha junior számla).

Én pl akármennyit ingyen utalok (más bank, és nyilván ennek is vannak feltételei), ráadásul havidíj nélkül.

2022. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!