Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP smart számláról mi a...

OTP smart számláról mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, ez lesz az első bankkártyám mivel az új munkahelyemen számlára utalják a fizut. Online igényelném a bankkártyám és ezt a Smartot néztem, hogy egész jónak tűnik. Vélemény?
2022. jan. 3. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A Smart akkor jó, ha mindent online intézel. Ha a bankba mégy ügyintézni az drága lesz.
2022. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért kellene, hogy a fizum erre menjen. Havonta pár alkalommal vennék le róla pénzt meg boltban ezzel fizetnék, esetleg rendelnék. Másra nem nagyon használnám. Nem tudom milyen ügyintézéshez kellene bemennem bankba amit online nem tudok megcsinálni.. Van ilyen?
2022. jan. 3. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Általában mindent meg lehet online, de sokan pl egy szimpla átutaláshoz is bemennek.
2022. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nálam nem probléma, ezeket meg tudom csinálni. És a levonások pl utalásnál.. stb mennyire drágák? Vagy inkább úgy kérdezem, hogy megéri e anyagilag ezt a számlát választani?
2022. jan. 3. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A smart egy jó számlacsomag, de a díjak attól is függnek asszem, hogy mennyi jövedelem érkezik a számlára.
2022. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2022. jan. 3. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is smartba vagyok junior után az egyik legjobb számla. Esetleg a CIB-nél és az UniCreditnél vannak most akciós számlák ezek 2-3 évig teljesen ingyenesek a legtöbb szolgáltatásra, viszont figyelni kell mert lejárat után kifejezetten drága csomagba raknak át.
2022. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Smart az OTP egyetlen jó számlacsomagja, ami megfelelő jövedelemjóváírással tényleg nagyon kedvező ajánlat. Másik kérdés, hogy érdemes-e az OTP-nél számlát nyitni.
2022. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!