18 éves kor alatt lehet bankkártyát igényelni a Raiffeisen banknál?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 3 hónap múlva 17, és még mindig nincs bankkártyám. Elég zavaró, mert külföldi oldalakról nem tudok így rendelni. Meg számomra sokkal praktikusabb lenne, hogyha itthoni üzletekben kártyával tudnék fizetni.

2022. jan. 8. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szülői kísérettel.
2022. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Kiskorúkent csak szülővel, mert nrm vagy jogkepes! Nem írhatsz alá szerződést.
2022. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
#2 ha nem vagy tisztában a jogképesség fogalmával, akkor inkább ne használd a szót.
2022. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

A Raiffeisen Yelloo sajnos csak 18 éves kortól elérhető, pedig tényleg nagyon jó ajánlat. Esetleg más számlacsomagot lehetséges, hogy lehet 18 alatt is nyitni, de azoknak jellemzően díja van.

Erre az 1 évre és 3 hónapra érdemesebb lehet inkább egy Revolut Junior-t csinálni, utána pedig nyitsz egy rendes számlát a Raiffeisen-nél. Vagy esetleg már most nyithatsz szülői jelenléttel a K&H-nál vagy az Erste-nél.

2022. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hintalow ***** válasza:
80%
Meglèvő számlához 14 èves kortól lehet társkártyád, de önnállóan számlát nyitni, számlatulajdonoskènt valóban 18 èves kortól tudsz.
2022. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező! nincsenek szüleid, akiktől ezt fél perc alatt megkérdezhetnéd, és aztán elmennének veled a bankba?
2022. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem édesanyámat, ő se tudta. :) Pont ezért kérdeztem meg itt. Meg már egy jó ideje kérdezem tőle hogy lehet-e bankkártyám, menjünk már be a bankba, de mindig az a válasz hogy 'majd' és ahogy kitalálható, az a majd soha nem történik meg.
2022. jan. 16. 00:06
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

7. Pedig nelküle nem fogod megoldani.


Ha a raiffban nincs ilyen, nézd meg a otp junior kártyat.

2022. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az lenne a 2. opció. Először én is azt akartam, de anya azt mondta hogy inkább elsőként a Raiffeisent nézzem meg, mivel ő is ott van, és tudja hogy mi merre hány méter.
2022. jan. 16. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármit előbb, mint OTP-t.
2022. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!