Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 22800 forint havi jövedelemre...

22800 forint havi jövedelemre (FHT) kapok valamilyen hitelt ?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok soha nem vettem fel semmit. Nem vagyok a témában jártas. Nevemen nincs semmi.Se autó ,se ingatlan. Még a Providentet se tudom ,hogy működik :-(

2022. jan. 11. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tessék? Kifújom az orrom és már el is ment ez az összeg kb. Tudsz ebből bármit csinálni? Levegőt venni max.

Erre amúgy én adnék neked kölcsön szívesen, úgy nagyjából 5000 forintot. Azt talán visszakapom 5 hónap alatt 1000/hónap részletekben.

2022. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A hitelt vissza kell fizetni. Ez nem ajándék pénz, nem kiegészítés, hanem egy olyan dolog, amit vissza kell adni.


22800 Ft a mai árak mellett a megélhetésre sem igazán elég, ezért nem valószínű, hogy bármilyen módon vissza tudád fizetni, hiszen biztos, hogy előbb fogsz ételt venni magadnak, mint a hitelt visszafizetni.


Az is érdekes, hogy ezt a kérdést fel tudtad tenni, hiszen ehhez internetelérés és telfon vagy számítógép szükséges. Lehet valaki segít, vagy van nem igazolható kereseted, de ezekre nem lehet alapozni a hitel esetében.


A társadalom szégyene, hogy hagyja hogy emberek ilyen helyzetben legyenek, de a kiutat neked kell megtalálni, ha kérsz segítséget kapni fogsz. Ne pénzt kérj, segítséget, hogy tisztességes pénzt keress.

2022. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Somogyban lakom a határ mellett, a Dráva parton. Itt kevés a lehetőség. Szegény régió :-( Van "fekete" jövedelmem is.

Kérnék segítséget ,de nem tudom hová menjek , Pécsre járkáltam szórakozni kicsit. Dolgozni is lehetne ott. De drágább ott az albérlet,kocsma stb ... 3 szakmám van és érettségiztem is . Olyan átlagos vagyok ,átlagos élettel.

2022. febr. 13. 06:19
 14/18 anonim ***** válasza:
Tehát ez a hivatalos, de valójában több pénzből élsz? Nagyságrendileg mennyiből? Mihez értesz?
2022. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

fakitermelő,biztonsági őr ,burkoló Ezek a szakmáim.

24 óra őrködést utána 48 pihenőt szívesen csinálnám. Vagy telepőrködést ott lakással. Itt hagyni mindent egy időre.

2022. febr. 14. 20:59
 16/18 anonim ***** válasza:
1 teljes nap után 2 teljeset akarsz pihenni? Nem csoda, hogy jelenleg is ennyi jövedelmed van, ez egy naplopó hozzáállás.
2022. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 a 24/48 teljesen normális felállás. Számold ki, 6 napból dolgozik 48 órát. Aki napi 8 órában dolgozik, az 7 napból 40-et.
2022. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk a burkoló az egy jo szakma.. ha ertesz is hozza es nem csak alibi szakmad akkor abban keresnek egy szaki melle aki mar nem akar eolgozni csak munkat hajtani. Aztan idovel a sajat magad ura lehetnel.
2022. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!