Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a Kincstári...

Mi a véleményetek a Kincstári takarékjegyekről és a Magyar Állampapír pluszról?Megéri ilyen Állampapírokba fektetni vagy csak nép hülyítés? Valóban nincs semmi levonás,rejtett költség a visszaváltáskor?

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"2008-ban 4500 forint volt egy gramm arany, ma 19000. Van még kérdés?"


Zaciba 13-14 ezer a tört arany grammja, onnantól meg már csak egy ötvös kell, mellesleg arannyal sehol se fizethetsz mert nem fizetőeszköz! Előbb el kell add, aztán az is meg van szabva, hol és mennyiért veszik meg tőled, ha megveszik egyáltalán.



Részemről maradok a valutázásnál. Tavaly a Trump balhénál amikor kijelentette, hogy felfüggeszti az Usa Európával a légiközlekedést, olyat ugrotta dollár, hogy 4 m Huf on kerestem 300 ezret, meg most karácsonykor is volt egy szép ki kilengése a hitelkeret emelés miatt, azon is jött tisztán 200 ezer.


Akkor egy évre 500 ezer "kamat" szerintem nem rossz a

4 miskára, bár euróval mégtöbbet kaszálhattam volna, csak itt bonyolultabb a "politika", legalábbis nekem.

2022. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%

"Zaciba 13-14 ezer a tört arany grammja" Hány karátos?

A befektetési aranyakat itt láthatod: [link] Az aranyat mindig megveszik, mert az arany. A valutákat a szél fogja hurcolni az utcákon.

2022. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!