Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Deviza számlara vehetek fel...

Deviza számlara vehetek fel hitelt ? Többi lent

Figyelt kérdés

Magyarország on nyitottam deviza számlát Raiffeisen banknál.

Külföldön dolgozom.

Vehetek fel kint hitelt majd?

Szóval így nem kell külön kint számlát nyitnom , hisz deviza számláról van szó


?


2022. jan. 21. 13:51
 1/1 xswerdy ***** válasza:

ezt nem értem. Mi az, hogy devizaszámlára hitelt? Úgy érted, hogy folyószámlahitelt devizaszámlához? Az szerintem nem jellemző, hogy a magyar bankok ilyet kínálnának. Hitelkeretet akkor adnak, ha oda érkezik a fizetésed. Az sem jellemző, hogy devizában képződő jövedelmet valaki magyar bankba utaltasson (mivel többnyire kedvezőtlenebbek a hazai bankok devizaszámla vezetési kondíciói, mintha ott lenne számlád, ahol az adott deviza a pénz). Szóval ez szerintem elég extrém igény, így nem hiszem, hogy erre kidolgozna bármely bank kondíciókat (ahogy lakáshitelt sem nyújtanak devizában a miatt a pár ember miatt, aki törvényileg vehetne fel, mert van az adott devizában jövedelme).


De a legjobb a bankodban megkérdezni.

2022. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!