Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most töltöttem le az OTP bank...

Most töltöttem le az OTP bank alkalmazását, és regisztrálni szeretnék. Jól látom, hogy pénzbe kerülnek a digitális szolgáltatások?

Figyelt kérdés
A regisztráció végén vannak dokumentumok, amiket el kell fogadni. Az elsőben van egy ilyen, hogy digitális szolgáltatások havi díja.

2022. jan. 30. 16:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint azt értem, hogy ha pénzt utálok át, veszek fel stb. akkor ezért a bank plusz költséget számol fel. Viszont ezt a "havi díjat" akkor is levonja, ha nem használom ezeket a szolgáltatásokat?
2022. jan. 30. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Én másik banknál vagyok ugyan, de ott is van vagy egyszeri regisztrációs díj vagy havi díj, már nem emlékszem pontosan.
2022. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem akkor is levonja ha nem használod, nekem havi 243 forintot von le.
2022. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem akkor is levonja ha nem használod, nekem havi 243 forintot von le."


Az nem a számlacsomagod díja véletlen?

2022. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik a havi díj, azt mindenképp fizetni kell a számla fenntartásáért. (Bank- és számlacsomag függő az összege; van, hogy fix összeg, van, hogy feltételtől függ: ha legalább adott összegű utalás érkezik a számlára, akkor kisebb a díj, ha nem, akkor nagyobb.)

A többi pedig használattól függ; amelyiket ahányszor használod, annyiszor kell megfizetni a meghatározott díját. Ha nem utalsz pénzt, akkor nem kell utalásért fizetned.


(Olyan, mint pl. a vízszolgáltatás. Van egy havi alapdíj, amit akkor is fizetni kell, ha egy csepp vizet sem használsz. És van a fogyasztási díj, aminél a fizetendő összeg a fogyasztás mennyiségétől függ. Ha nem fogyasztasz vizet, akkor nem kell a köbméterenkénti nem tudom hány forintot fizetned, csak az alapdíjat.)

2022. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!