Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 31 hetes terhes vagyok 20...

31 hetes terhes vagyok 20 éves egyedülállóként fel tudom venni a csokot ????

Figyelt kérdés
vagy babavárót ????

2022. febr. 9. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2022. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

goggle.

Babaváró: A kölcsönszerződés megkötését a házaspár - együttes igénylőként - akkor igényelheti, blablabla...

Csokra jogosult egyedülálló is.

2022. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen kérdést olvasva én töltök egy pohár bort, leülök a kanapéra, és elgondolkozom, hogy hol és mikor is lett így elbäszva ez az ország.
2022. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csok 1 gyermekre nincs. Illetev ha jol tudom,talan 600ezer ft. A csokot egyedulallokent is fel tudod venni,ha bevallalsz 2,vagy 3 gyermeket (osszesen,nem a mostani babadon kivul), es van munkahelyed,kereseted. Babavarot csak hazasparok vehetik fel. Es nyilvan oda is kell egy adott bevetel. Tehat szivas,de igazabol nem nagyon tudsz mit felvenni,legalabbis ha logikusan gondolkodsz.
2022. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg egy támogató fickó?
2023. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!