Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg olcsóbb OTP fiókosként...

Tényleg olcsóbb OTP fiókosként idegen automatából felvenni pénzt?

Figyelt kérdés
Minden hónapban egy nagyobb összeget kell kivennem a számlámról. Elkezdtem olvasgatni, és azt írják több helyen is, hogy 500.000Ft felvétele esetén, (ha OTP-s vagy) az OTP automatából 7.549Ft, idegen automatából csak 3993Ft a díj. Konkrétan olcsóbb máshol felvenni pénzt? Ez tényleg így van?

2022. febr. 11. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Megnézed a számlacsomagodhoz tartozó kondíciós listát, abban megtalálod a pénzfelvétel díját saját és más ATP esetében.

Ne hallgass a szóbeszédre, nézd meg saját magad.

2022. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÚÚÚristen, ilyen sokat hogyan vonhat le az OTP?

Az ingyenes kp felvétel nyilatkozatot beállítottad?


[link]


Én CIB-esként (0 forintos bankszámla) saját automatából max 400 ezret tudok felvenni egyszerre, de mivel a 300 e forintot meghaladja, ezért 865 ft-ba kerül.

Ezért szoktam Budapest Bankautomatából felvenni, mert ott max 800 ezret lehet levenni, és ugyanúgy 865 ft alkalmanként.

2022. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Számlacsomag függő, de igen, alapszámla esetén olcsóbb felvenni a pénzt idegen ATMből. kb. 115 ezer forint felett olcsóbb felvenni, ha jól emlékszem.

Kondíciós lista fent van a neten, te is ki tudod számolni.

2022. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha neten utalok az miért nem ingyenes? Megbízási díj 400 Ft. Mi a sz*r ez?
2022. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!