Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sberbanknál van személyi...

Sberbanknál van személyi kölcsönöm. Mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Meg par tizezer forint van belole hatra. Ilyen esetben, ha csodeljaras miatt megszunik a bank, kinek vagy hogy kell visszafizessem a hitelt?
2022. febr. 28. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd valamelyik bank atveszi a hiteleit es a beteteseket is, egyik sem fog elveszni. (Bar nyilvan elofordulhat olyan - mint most is -, hogy nem tudsz beteteskent hozzaferni a penzedhez.)


Viszont ha megteheted, jobb lenne lezarnod rogton a hitelt, egyszeruen kevesebb ido es esetleges idegeskedes, mint kivarni a veghezmenetelet.

2022. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Ki és miért teszi a pénzét ilyen nevű bankhoz? Én első körben spermabanknak olvastam.
2022. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szemelyi kolcsonom volt. Sajnos akkor olyan helyzetben voltam, hogy toluk tudtam felvenni, hidd el, ha nem lettem volna rakenyszeritve, eszembe se jutott volna. De akkor a koltozeshez kellett penz, az meg a testi epsegem erdekeben kellett.
2022. febr. 28. 13:54
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
#2 Mi ez, óvoda? Semmi gond nem volt a bankkal, sokkal jobb feltételekkel adtak hitelt, mint az Erste, vagy OTP..
2022. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ebben egyetértek. :)
2022. márc. 1. 14:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is Sberbankos vagyok és én ha lehet nem is mennék el tőlük. Olcsó a számlavezetési díjuk is, nagyon sajnálnám, ha becsődőlne, de olvasom pánik szerűen veszik ki a pénzüket az ügyfelek. Én is bizonytalan vagyok, mit kéne tenni, melyik banknál érdemes egyáltalán számlát nyitni? Ki mit tesz?
2022. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Vab az a mondas, hogy olcso husnak hig a leve.

Ez a Sberbank felszamolasaval beigazolodni latszik. :(

2022. márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
:( Igen, de ez nem az olcsóságuk miatt történt.
2022. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8, reszben. Mivel meg nem voltak onfenntartoak, igy folyamatosan az europai anyacegre szorultak tokebefektetes miatt. Jelenleg is onnan vartak egy nagyobb penzosszegre, viszont az anyaceg bukasaval gyakorlatilag negativra kerultek. Mas europai sberbank cegeket ebben a par napban sikerult gyorsan ertekesiteni mas bankoknak, de azok (pl. a horvat es azt hiszem a szerb volt a masik) jobb allapotban voltak. :(
2022. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
A sajtótájékoztatón fő indokként azt jelölte meg az illetékes, aki beszél, hogy gyakorlatilag az ügyfelek megrohamozták a bankokat és pánikszerűen vették ki a pénzüket és sok helyen ez okozta a csődöt a banknak, mert kis bankról beszélünk. Kb saját magunknak okoztuk ezt a bajt. Lehet a magyarországit is lehetett volna menteni, ha nem teszi csőd helyzetbe azzal, hogy kiszedi mindenki a pénzét, várni kellett volna még egy kicsit. De már mindegy, bár én sajnálom.
2022. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!