Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank(ok) ügyfele vagy...

Melyik bank(ok) ügyfele vagy és miért? Szerinted melyik a legjobb bank, ha a költségeit nem nézzük?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 15:22
A kérdező szavazást indított:
OTP Bank
MKB Bank
CIB Bank
Raiffeisen Bank
UniCredit Bank
Budapest Bank
K&H Bank
Erste Bank
TakarékBank
Gránit Bank
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Revolut, Nexo
2022. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ersténél van a mindennapi használatra a bankszámlám, unicreditnél a hitelszámla, raiffeisennél pedig a vállalkozási számlám. Ezen kívül netes vásárlásra revolutot használok.
2022. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sandol ***** válasza:
K&H Bank. A netes feülete nagyon jó, a MobilApp-ja is, Google Pay-el társítható, minden nyomon követhető. A személyes ügyintézése kritikán aluli mondjuk, de nem sokszor kellett bemennem személyesen az elmúlt években. Számlavezetési díja nincs, ha teljesíted a nem lehetetlen feltételeket.
2022. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Takarékbank. Lakáshitel miatt, de alig várom hogy nyáron végtörlesszünk és mehessek vissza az OTP-hez.

Gagyi a netbank, rettenet az ügyintézés.

2022. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

OTP, mert régről ott ragadtam, minden más számlára áttérés nagyon nem érné meg.

(Magnetbank, Sberbank is létezik)


Nincs legjobb bank, az összes szemétláda, ott húzzák le az embereket, ahol tudják. Összedolgoznak, nem függetlenek egymástól, kb egyszerre vezettek be olyan költségeket, ami azelőtt nem létezett.

A devizakárosultak kilakoltatásáról nem is beszélve, az is egy nagy csalás.

Ez jobb nem lesz, csak rosszabb, ha hagyjuk...

2022. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Egyiknek sem. Októberben belefutottam a Takarékbankban a bunkójába (vidék!). Tüdőgyulladás miatt kirúgtak a munkahelyröl, igy csak táppénz jött arra a pár napra. Bemegyek, hogy meg szeretném szüntetni a számlát, mert nem lesz használva, azért nem akarták elöször megszűntetni, mert mi lesz ha közben munkát kapok. Azóta sem találtam munkát, de az áraik sem tetszettek (mindenért jól húzták ám a pénzt lefele, saját Atm-böl készpénz felvétel is elég húzós). Otp-vel és K&H-val meg vagyok elégedve, mondjuk Otp akkor még nem küldött üzenetet, mikor számlám volt náluk.
2022. márc. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, Sberbank pont most csődőlt be.

5ös

2022. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!