Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönt szeretnék,...

Személyi kölcsönt szeretnék, de mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a cofidisnél van egy meglévő áruhitelem, havi 12000 ft, 4 hónap, és lejár. Hónapok óta hívogatnak, ilyen olyan termékekkel. Végül is most lett szükségem pénzre, mivel a kocsim állapota tarthatatlan, így egy másikra van szükségem. Hívtak, ledumáltuk, 1.000.000 havi 23000ért 6 évre. Előminősítés oké, várás a központira. E-mail. elutasítva, indoklás nincs.


172.000 igazolt nettó alkalmazotti fizetés határozatlan időre. 2012től dolgozom itt. Mellette mivel egyedül nevelem a 4 éves sajátos nevelési igényű kisfiam emelt családi pótlék + gyes. 51000 ft kb.

Egész hétvégén ezen agyalok, hogy mi miért...nagyon számoltam erre. Persze most igényeltem az OTP-nél hát ha csak a cofidisnak nem tetszett valami.


Egy rohadt nagy hülyeségem van csak ami nem tudom mennyire számít.

Még amikor együtt voltunk az ex feleségemmel volt egy közös bankszámlánk a takarékbanknál. Persze a válás után nem szüntettük meg, mivel Ő is kéne hozzá, és hát a gyereket se látogatja...

...gyerektartást nem fizetet, így kértem bírósági behajtást ami persze nem vezetett sehova, de az inkasszó gondolom rajt van azon a számlán is.

Kérdés...lehet, hogy a cofidis ezért utasított el? Nekem csak most jutott eszembe, hogy ez lehet a baj, szóval az ügyintézővel nem került szóba, és nem tudom, hogy utána tudnak-e nézni ennek.

Bocsánat ha hosszú lett...a saját házról egyedül már letettem, de hogy 1 milliónyi kölcsönt se kapok meg... :/



2022. márc. 5. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg vettél le kp-t vagy vásároltál dohányboltban illetve lottózóban?
2022. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!