Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Volt Sberbankosok! Melyik...

Volt Sberbankosok! Melyik banknál nyitsz új számlát, és miért annál?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
szerintem sokaknak nem lesz kedvük bankolni :D
2022. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én OTP-nél nyitottam. Többen ajánoták mint más bankot, sok időm nem volt rajta gondolkozni, mert 2 nap volt a fizu utalásig így sietnem is kellett. Amúgy olcsóbb a kezelési költség is és a felülete is sokkal jobb, mint a Sberbanké volt. Majd idővel meglátom jó választás volt e. Váltani bankot bármikor lehet, ha találok esetleg jobbat, egyenlőre jó ez így, csak az OBA küldje a volt számlámról a pénzt, akkor fogok megnyugodni ha átkerül az otp-re.
2022. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*ajánlották
2022. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Két ismerősöm érintett a Sberbank-botrányban, egyikük az Erste-hez, másikuk a Raiffeisen-hez ment.

OTP-hez semmiképp ne menj, kegyetlen drága és az ügyfélkiszolgálás is katasztrófa.

2022. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Éppen a Sberbank ügyfeleknek van kitalálva. Ennél jobb számlacsomag nem nagyon van szerintem.

2022. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
59%

én a CIB-ben nyitok, Van aki CIB-es már?

van ott egy ajánló program akció most, hogy aki ajánl és akit ajánlottak, mindketten kapnak 20.000-20.000 ft jóváírást a számlán ajándékba.

2022. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
most megnyitottam online, már nem aktuális :)
2022. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Erste banknál nyitottam, nagyon jó csomagot ajánlottak, a kezelési költség havi 380 forint ha minden hónapban utalnak rá 100 ezer feletti összeget, ha nem megy rá utalás, akkor is csak 2000ft a kezelési.
2022. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!