Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online hol tudom feltölteni a...

Online hol tudom feltölteni a kártyám úgy, hogy ne kérjen telekódot?

Figyelt kérdés

Eddig akadálymentesen tudtam mindenhonnan rendelni, feltölteni a kártyám, de mindenhova telekódot kér, és fogalmam sincs hogy tudom azt megcsinálni…

Egységre meg szükségem lenne még ma, ilyenkor meg már nem sok helyen lehet feltölteni.

Van olyan oldal ahol ez lehetséges, és nem kér telekódot?



2022. márc. 10. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

netbankon belül bankkártya kezelés és ott tudsz beállítani telekódot.


De ha rákeresel a "(bankod neve) telekód beállítása" keresőszóra a google-ben, akkor biztos kiadja a megoldást a problémádra.

2022. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*A TeleKód a kártyabirtokosok adatainak biztonságát szolgáló 3 számjegyű jelszó. Az alapértelmezett TeleKód a betéti kártya mögött álló bankszámla utolsó három számjegye, amit a kártyabirtokosnak az első használat előtt egyedileg kell módosítania a kártyahasználathoz.

A TeleKódot a kártyabirtokos módosíthatja:

- az OTP forinttöltésű ATM-jein a „TeleKód módosítása” menüpontban,

- az OTPdirekt automata telefonos szolgáltatás (+36 1/20/30/70 366-6666) 2-es menüpont 4-es almenüjében,

- az OTPdirekt internetes szolgáltatás „Betéti kártyák, hitelkártyák / Bankkártya adatok lekérdezése és módosítása menüpontban, ha a szerződő fél rendelkezik OTPdirekt internetes szolgáltatásra vonatkozó szerződéssel és azon belül a kártyabirtokos igénybevevőként hozzáfér a kártyaszámlához, vagy

2022. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le az OTP appot és akkor ott tudod jóváhagyni a tranzakciókat, nem kell telekóddal bohóckodni.
2022. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!