Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Wise alkalmas, hogy kiváltsa...

Bopefe kérdése:

A Wise alkalmas, hogy kiváltsa a hagyományos banki szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés
Revolutot használok, de ápr. 1től már nem tudok rajta munkabért fogadni, mert megszűnik a magyar gyűjtőszámla. Nem akarok visszatérni a nehézkes és lehúzós hagyományos bankokhoz, gondoltam kipróbálom a wiset.Van valakinek tapasztalata? Nem akarok devizát váltani, csak munkabért fogadnék és kártyával vásárolnék vele forintban mint egy sima bank esetében. Alkalmas erre? Köszönöm

2022. márc. 15. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, eree jo lehet
2022. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, hogy miért lenne lehúzós és nehézkes a hagyományos bank.

Főleg nehézkes.

Lehúzós pedig akkor nem lesz, ha megfelelő számlacsomagot választasz.


Én ezerszer inkább megyek valódi bankhoz ha banki szolgáltatás kell.

2022. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért nehézkes? Hát például azert, mert ha számlát akarok befizetni vagy bérletet venni cib alkalmazáson keresztül, min. 3x lefagy/kidob/osszeomlik az gagyi alkalmazasuk, a revoluttal 2 klikk és minden működik. Miért lehúzós? Hát például azért, mert a saját szamlainformácóimért is fizetnem kell, egyéb akciók költségeiről nem is beszélve.
2022. márc. 15. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!