Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hívott a provident, igent...

Hívott a provident, igent mondtam az ajánlatukra, de meggondoltam magam, ez gond?

Figyelt kérdés
Van egy hitel a nevemen náluk, amit még az exemnek vettem fel anno, szerencsére az exem fizeti a törlesztőt, csak mindig én adom át nekik az összeget. Már nincs sok vissza belőle, és hívott a provident, hogy most lenne egy olyan lehetőség, ami megújuló hitel lenne, új szerződés. Igent mondtam rá. Mondták, hogy majd keresni fog az ügyintézőm aki mindig jön az exem pénzéért. Szóval nem írtam alá még semmit, és közben meggondoltam magam, főleg mikor kiszámoltam, hogy majdnem 3x annyit fizetnék vissza. Még visszamondhatom?
2022. márc. 23. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nem írtál alá semmit, akkor szerintem simán..


Távollévők között létrejövő szerződésre eleve 14 nap elállási határiőd van...

2022. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy visszamondhatod és ez a jó döntés. Alap dolog, hogy uzsorásokkal nem üzletelünk...
2022. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

" és hívott a provident, hogy most lenne egy olyan lehetőség, ami megújuló hitel lenne"


Azt mondja lenne egy lehetőség xdddd

Mintha olyan kva nagy lehetőség lenne számodra konkrétan legálsi uzsorakölcsönöket felvenni

2022. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne otthonival kérd, hanem átutalással, úgy egy fokkal emészthetőbb.
2022. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!