Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék 100 eurót utalni az...

Szeretnék 100 eurót utalni az OTP devizaszámlámról külföldre. Mennyi az utalás díja, ha a forintszámlámról vonják le?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

1, nyisd meg az OTP honlapját

2, ott keresd meg a bankszámla hirdetményt/kondíciós listát

3, azon belül keresd ki azt a bankszámlacsomagot, amit választottál a számlanyitáskor.

4, ebben már meg is találod a kérdésedre a választ.

2022. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt tettem, és láss csodát, szokás szerint nem derült ki a válasz. Megtudtam, hogy 0,3 százalék az utalás költsége, de az nem derült ki, hogy ezt hogyan forintosítják.
2022. márc. 24. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdezni tudni kell. Hanyagul feltett kérdésre vársz általad titkon elvárt teljes körű választ.


A forintban vezetett bankszámládon a bankod által közzétett deviza eladási árfolyamon számított forint mennyiség kerül terhelésre az utaláskor. Jellemzően a T+2. napon érvényes árfolyam érvényesítésével, azaz az átutalás megbízástól számított 2. napi Euro deviza eladási árfolyamon. De a bank hirdetményében ez is megtalálható ennél akár pontosabban megfogalmazva.

2022. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És konverziós költséget nem számítanak fel? Mert olyan díj is van a kondíciós listában.
2022. márc. 25. 10:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tiltja semmi, és nem is kötelez konverziós díjra senki senkit. Ha az adott bank kondíciós listájában van ilyen költség, akkor ott van és kész. Ha nem tetszik, kereshetsz alternatív, neked jobban tetsző szolgáltatót a váltásra. Ha nem találsz kisebb összköltséggel, utánajárással járó megoldást, akkor válaszd ezt a szolgáltatót.
2022. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha nem vagy képes megmondani immár 2 napja, hogy mennyit is kell fizetnem, az elég erősen arra utal, hogy te magad se vagy képes teljesíteni azt, amit tőlem elvársz.
2022. márc. 26. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Én lusta vagyok, helyetted nem fogom elvégezni a munkát.


Kaptál hálót, de te halat akarsz tőlünk.


Ha tudni akarod a kérdésedre a választ, akkor csak én lehetek lusta, te nem.

Na, irány a tenger !

2022. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, hogy válaszolgatni nem vagy lusta, de arra már igen, hogy egy darab rubrikát megnézz egy táblázatban. (Ja, hogy nem is derül ki egy rubrikából, csak te hitted azt naivan.)
2022. márc. 26. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden segítséget megkaptál. Dolgozz.

(Én meg megyek aludni :-)

2022. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Minden segítséget megkaptál."


Akkor tisztázzuk: továbbra is fenntartod, hogy KIZÁRÓLAG a kondíciós listából, minden más dokumentum elolvasása nélkül, kiderül a válasz?

2022. márc. 26. 21:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!