Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP folyószámlahitel kifizetése?

OTP folyószámlahitel kifizetése?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Az OTPs folyószámlahitelem -370.000ben volt hirtelen kiadások miatt, viszont a fizetést 3 hónapja már készpénzben kaptam, ami azt jelenti hogy a hitelkeret megszűnt, azaz 0 forint. Nyilván az én figyelmetlenségem, ezzel tisztában vagyok, szidom is magam. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi van? Ha szépen fokozatosan havonta mondjuk 100.000 forintonként visszafizetem akkor le van tudva, vagy valami "bünti" is kísérni fogja ezt a dolgot? Az OTP honlapján nem nagyon találtam semmit erről, ezért fordulok hozzátok. Természetesen bemegyek majd a bankba, de előleges infókat remélem tudtok adni.

2022. ápr. 6. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egybe ki kell fizetni, kamatokkal
2022. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Késedelmi kamat valszleg lesz, de ha kinullázod, akkor le van tudva a hitel.
2022. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell egyben kifizetni, ha kérsz részletfizetést, vagy esetleg adósságrendező hitelt.
2022. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek! Remélem az utolsó válaszolónak lesz igaza!
2022. ápr. 6. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!