Melyik bank fogadja el a vállalkozói bevételt a prémium számlához? Az OTP kizárólag a munkabért fogadja el a minimum megszabott összeg teljesítésére.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Utald ki magadnak bérként és már meg is van a prémium bevételed.
2022. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amugy miert kell neked premium bankszamla?

Nekem az van, harom helyen is, de gyakorlatilag semmit nem ad.

A “premium tanacsadok” ugyanugy jutalekert dolgoznak, mint barmely kamu “penzugyi tanacsado”, raadasul csak sajat termeket ajanlanak. Kedvezobb kondiciok nincsenek (olyanok semmikeppen, amik valojaban jelentenenek jelentos kulonbseget), es amugyis egy atlag fizuval mar “premiumnak” hivnak, de ez csak parasztvakitas, marketing.

A privatbanki statusz mar jarhat elonnyel, de azt tenyleg nehez megszerezni.

2022. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rafi igen, nem tudom hogy most limit mert tulteljesitem de lazán elfogadják
2022. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1: Zseniális ötlet! Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe? :P Aztán adózhassak sokszázezret plusszban, csak a vicc kedvéért.


2: Dombornyomott Mastercard, elsőbbségi ügyfélszolgálat, olcsóbb utalások. Semmi létszükségű, de mivel összeg szerint járhatna, szívesen kipróbálnám, hogy úgy alkossak véleményt róla.


3: Köszi, megnézem!

2022. ápr. 9. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy van ha havonta 1 összegben talán 400e Ft jön be akkor prémium lesz. Nekem több helyről jön (jóval több, egyenként 400e Ft körül) és premiumkent nincs semmi költségem.
2022. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!