Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a Fruugo.hu-...

Mi a véleményetek a Fruugo.hu-ròl?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy pulóvert és kártyával fizettem de sajnos utána olvastam hogy nem valami megbízható:(
2022. ápr. 9. 01:29
 1/5 anonim válasza:
Én én is a Fruugo-nál találtam meg az a terméket, amit kerestem. Egy hónapja nem küldték a terméket, mely ki is van fizetni. Sajnos későn találtam meg a bejegyzéseket ezen az oldalon. Tény: Senkinek nem ajánlom !!!!
2022. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én rendeltem nekem megérkezett igaz kis késéssel
2022. máj. 9. 00:10
 3/5 anonim válasza:
Kérdező! Melyik futár hozzá ki?
2023. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán emlékszem még tavaly volt...épp munkahelyen voltam mikor megcsörrent a telóm hogy csomagom van...de nekemis sokára küldték...de elég silány minőségű terméket kaptam...egy Honda HRC pulcsi volt..de olyan vékony mint a papír zsebkendő ráadásul ez 16 ezer forintomba került
2023. jan. 24. 20:10
 5/5 anonim válasza:
Kedves utolsó írtam neked uzenetet. Lenn pár kérdésem.
2023. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!