Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut kártya nektek mennyi...

Revolut kártya nektek mennyi idő múlva érkezett meg?

Figyelt kérdés
Jó pénzért megrendeltem a fizikai kártyámat, elvileg már rég meg kellett volna érkeznie. Természetesen nyomkövetés sincs...

2022. ápr. 12. 23:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Erdélyben rendeltem elöször,3 nap(lehet ha elöbb,mert csak három nap után néztem meg a postaládát) Hollandiában 4-5 nap volt
2022. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 het
2022. ápr. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helló! Nekem az applikációban, a "kártyák" fülre lépve ír egy várható időpontot, ami épp a megrendelés napjától számított 14. nap. Remélem megérkezik addig.
2022. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 3-as vagyok ismét. Nekem végül a megrendeléstől számított 18. napon érkezett meg a Revolut kártyám.

Nyomkövetés nekem sem volt, így azért ez elég nyugtalanító volt.

További potenciálisan negatív részlet: a borítékot csak bedobták az amúgy könnyen nyitható postaládámba. Ezzel alapvetően még nem volna bajom, de ebben az esetben ez azért biztonságtalan, mert első vásárlásnál - meg úgy egyáltalán eddig még - nem is kérte a pin kódot az aktiváláshoz, pedig számítottam volna rá. Ment simán érintéssel és pin kód nélkül.

Apróság, de a boríték sem a régi már, nem az az észbontóan ötletes és design-os boríték, amiben régebben a barátaim INGYEN megkapták, hanem mostmár csak egy simán széthajtogatható lap.

De örülök, hogy végül épségben megérkezett, hátul aláírtam, elraktam a pénztárcámba és 5 évig érvényes, külföldön csak ezt fogom használni.

2022. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos már 1 hónapja nem érkezett meg, újat meg nem enged rendelni, csak egy hibaüzenetet kapok, hogy "sajnos valami hiba történt". De a pénzt azért szépen levették...
2022. máj. 7. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hosszú idő, nem hangzik jól, sajnálom. Ha vannak, kérdezd meg a lakótársaid, hogy nem láttak vagy nem raktak el véletlenül egy nevedre szóló négyzet alakú semmitmondó fehér borítékot. Ha meg nagyon elkallódott... hát akkor mégis fel kell venni valahogy a kapcsolatot a Revoluttal, de sajnos az ügyfélszolgálat meg legendásan elég gyenge náluk.

Javaslom, hogy figyeld az appon a kártyaegyenleged, nehogy más elkezdje használni (mondjuk ha kilopták).

Ha nem is érkezik meg a fizikai kártya, virtuális kártyaként, mobilos érintős fizetéssel viszont még így is használhatod.

2022. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Arról tudnék ha megérkezett volna, de az applikációban is csak 2-3 hét múlva változott meg a státusza postázottra.


Köszi szépen, igen ez jogos, úgy fogom akkor használni, csak hát nem ezért fizettem több ezer forintot, ezért is dühítő.

2022. máj. 8. 13:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!