Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyitottam elfekvo bankszamlat...

Nyitottam elfekvo bankszamlat a Gránit banknal, mikor kapom meg a jovairast?

Figyelt kérdés
Masodik szamlanak nyitottam, ha mar fizetnek érte megorultem. De hogy szamoljak az 5 munkanapon beluli jovairast mikor az 5.napon vagyok? Ha valaki nyitott, mikor kapta meg?
2022. ápr. 14. 15:08
 1/4 xswerdy ***** válasza:
0%
mi az az elfekvő bankszámla? A Gránitnál sokféle számlacsomag van, mint sztár, meg bajnok, meg digitális..., de olyat nem látok, hogy elfekvő. Elég furcsa név lenne.
2022. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dávid ***** válasza:

Oda írta fekete-fehéren, hogy "második számlának nyitottam".

Ebbőla 3 szóból melyik nem érthető?

2022. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most nyitottam náluk szelfis számlát, de nem enged belépni, azt írja, hibás netbanki felhasználónév vagy jelszó. Az egyik e-mailben, a másik sms-ben jött, ők adták, úgyhogy jónak kellene lennie. Ötlet?
2022. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megoldódott.
2022. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!