Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kamatkedvezményt előíró...

Kamatkedvezményt előíró jóváírást meglehet úgy oldani, hogy amit kapok fizetést elutalom egy bankon kívüli bankszámlámra majd visszautalom magamnak?

Figyelt kérdés
Az unicreditbanknál vagyok, a hirdetményben csak annyi szerepel, hogy a bankon belüli átutalás nem számít. Viszont ha egy másik banknál vezetett bankszámlámra kiutalom és vissza magamnak akkor jóváírásnak fogja érzékelni?

2022. ápr. 23. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok hülye, de inkább hallgatom a 7000-res fordulatot, mint a kleklekle-t
2022. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, rossz kérdéshez írtam :D
2022. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, működőképes a dolog. Anno egy ilyen hitelemnél, pont az unicreditnél ezt kellett csinálnom, mert volt olyan, hogy előző hónap végén már megkaptam a fizut és adott hónapban nem került a számlára x összeg. Olyankor azt csináltam, hogy vagy utalt nekem valaki egy akkora összeget, ami kellett a kamatkedvezményhez és visszautaltam neki, vagy én utaltam el a számlámról a pénzt másnak és akkor érvényesült a kedvezmény, amikor visszautalták azt. Ehhez persze kell egy másik bankszámla vagy egy megbízható barát vagy rokon.
2023. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Update: igen működik hála isten. Egy saját másik banknál(otp) lévő számlámról szoktam utalni.
2023. jan. 9. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!