Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ilyen kondíciókkal melyik...

Ilyen kondíciókkal melyik bankot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok 210e Ft nettóval amit készpénzben kapok. Sajnos nincs lehetőségem számlára kérni a fizetésem illetve most telt le az első 3 hónap amióta rendesen be vagyok jelentve (előtte is be voltam viszont részmunkaidőben, vicc fizetéssel). Van olyan bank aki ezekkel a kondíciókkal ad hitelt? Kb 3-4 millió Ft közötti összegre lenne szükségem.
2022. ápr. 29. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jövedelemigazolás ellenében adnak.
2022. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Milyen hitelt akarsz? Személyi hitelt?
2022. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Itt van egy kalkuláció a bankmonitoron, nézz utána


[link]

2022. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Egyiket se, az lenne a legjobb, ha az ember borítékba kapná a fizetését mint régen,mert így nem csak az állam szívja az ember pénzét, hanem a bankok is.
2022. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
Jövedelemigazolás és a netes kalkulátorok használata.
2022. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb az egészben, hogy a bank használja a pénzed ingyen és bérmentve, és még kezelési költséget, meg minden féle költséget von le, már meg se nézem ha jelez a telefonom. Ha viszont hitelt szeretnél fel venni, akkor meg beledöglesz mire visszafizeted. Jó kitalálták ezt az embereknek a jogász diplomával rendelkező közgazdász maffiózók, a jogászdiplomával rendelkező politikus maffiózókkal karöltve.
2022. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a lépéssel kezdődik ifjonti adós rabszolgaságod, köszönd a bankároknak és a politikusoknak, ez az egész arra lett kitalálva, hogy fiatalon eladósítsanak onnantól kezdve tőlük függjél.
2022. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!