Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom a készpénzt...

Hogyan tudom a készpénzt feltölteni a saját számlámra az OTP-nél?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldről rendelni, de diákmunkán főnököm készpénzzel fizetett és ezt szeretném a saját számlámra feltölteni, ő pedig nem hajlandó. Hogyan tudnám ezt megoldani? Előre is köszi.
2022. máj. 9. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bebattyogsz egy OTP fiókba és befizeted a pénzt a számládra. Vagy vannak olyan ATM-ek, ahol lehet készpénzt befizetni.
2022. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt van egy kis videó is, hogyan tudsz ATM-en befizetni:


[link]


A lap alján pedig rá tudsz keresni, hogy a lakóhelyed kpözelében hol van ilyen befizetős automata.

2022. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Martfűi vagyok, és az oldal szerint 2 ATM-nél is lehet be és kifizetni, de nem lehet. Nincs rajtuk feltüntetve, és mindkét helyen megpróbáltam, de csak a szolgáltató (a Vodafone) fele tudnék számlát befizetni.
2022. máj. 9. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint Tiszaföldváron EGY ATM. Mert Martfű közelében csak ott van, ami befizetős, ahogy most megnéztem.
2022. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az a legegyszerűbb, ha bemész a helyi OTP fiókba, és a pénztárban befizeted a számládra.
2022. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!