Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi számláról ha utalnak...

Külföldi számláról ha utalnak mind biztonságos? Western Union milyen?

Figyelt kérdés

Kb 10000Ft ertekben ha külföldiről utalnak otp re.

Melyik ami bonyolultabb vagy egyszerűbb vagy esetleg problémas lehet barmelyik is? Van olyan hogy bizonyos idointervallumig visszavonhatják? Markas blúzra utalnanak de nem tudom mennyire megbizható az ilyesmi


2022. máj. 9. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagy találjanak ki! Veterán/jófogás: külföldi angolul rád írt?


Google: Nigériai csalás

2022. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*találjam
2022. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MOST szakítsd meg az illetővel a kapcsolatot, ugyanis csak a pénzedre hajt, CSALÓ!
2022. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, én úgy értem ha megérkezik a pénz a számlámra külföldi számláról, akkor úgy minden oké-e? Vagy ez azért bonyolultabb lehetnek buktatói?
2022. máj. 10. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:

De nem fog megérkezni. Küld majd egy emailt, amiben úgy néz ki, mintha átküldte volna a pénzt és majd sürget, hogy küldd el a terméket.

Csalás. Soha nem fog fizetni!

2022. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!