Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma zárolták megint a számlám...

Lacika6505 kérdése:

Ma zárolták megint a számlám miért nem vonják le??

Figyelt kérdés

Csütörtökön érkezett egy összeg a számlámra és csak 8250ft ot vont le a Farkas és társa behajtó.

Másnap hajnalban oldotta fel.

Ma megint érkezett pénz de zarolva van ismét. Lehet következtetni mennyit fog levonni?? Ma nagyobb összeg erkezett ha ez segit.

Sajnos hétvége van es nem tudom se őket se a bankot hívni.



2022. máj. 14. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Annyit vesz le amennyi a tartozásod, ha a tartozásod (kamatokkal és végrehajtási díjjal növelve) meghaladja a rajta lévő összeget, akkor az inkasszó marad és 35 naponta 28500 forintot felvehetsz a bank pénztárában
2022. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De csütörtökön 45.000ft erkezett, levont 8250forintot belole 36 körül maradt rajta
2022. máj. 14. 11:41
 3/19 A kérdező kommentje:
Ma megint lezaroltak es ha jo minden reggelre feloldjak mint a multkor es kivancsi leszek mennyit vesznek le. Ja es ugy vontak hogy nyitva sincsenek ugyhogy ez be van allitva mikor mennyit szedjenek le
2022. máj. 14. 11:44
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi a tartozásod?
2022. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy azt se tudtuk hogy van.

Se levél se értesítés semmi nem érkezett egyszer csak jott a penz es egyből zaroltak, másnap reggel feloldottak es jott az értesítés, hogy a farkas es tarsa vonta le a 8250ftot

2022. máj. 14. 12:02
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem értelek kérdező.

Ha én nem tudok arról, hogy tartozásom van, és valaki levonna x összeget a számlámról, első dolgom lenne, hogy felhívom őket, hogy meséljék már el, hogy úgy mégis milyen alapon, és főleg mit vonnak.

Holnap mindenképp hívd fel ezt a Farkas és társa nevű céget, és tudakold meg tőlük, valamint kérd ki írásban, hogy kinek, miért és mennyivel tartozol.

2022. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt meg kihagytam, hogy ameddig nem kapsz írásban tájékoztatást, addig tiltsd le a bankban, hogy ők bármit is tehessenek a számláddal. A bankodnál is meg tudják mondani, hogy mi alapján engedélyezték nekik a levonást.
2022. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"addig tiltsd le a bankban, hogy ők bármit is tehessenek a számláddal."


Ezt viccnek szántad? Farkas és társai, mint végrehajtók hatósági átutalási megbízással terhelték meg a kérdező bankszámláját. Ezt a bank köteles teljesíteni, egyébként kötelezi a bankot az önálló bírósági végrehajtó (ÖBV) mögöttesként a le nem vont és át nem utalt összeg megfizetésére.


Tudod itt nincs olyan opció, hogy nem engeded levonni. :)

2022. máj. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem viccnek szántam, de mivel a kérdező nem kapott semmiféle tájékoztatást, (ahogy írta is), így először bemegyek a bankba, és megkérdem, hogy mi a helyzet, ott is odaírtam, hogy a banknál meg tudják mondani, hogy mi a helyzet. Ha előhoznak egy olyan papírt, miszerint jogos, akkor nyilván nem fogom kérni a letiltást.

De most látom, hogy rosszul írtam, nem amíg nem kapsz, hanem amíg nem látsz írásbeli tájékoztatást.

2022. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy a banktól nem fogom kérni, hogy ne utaljanak.
2022. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!