Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok otthonról biztons...

Hogyan tudok otthonról biztonságosan devizát venni?

Figyelt kérdés

OTP kártyám van, totálisan nem értek a pénzügyi dolgokhoz, de baromira félek, hogy össze fog omlani a forint így a 3 milliós megtakarításom harmadát szeretném valami devizába fektetni (nem valuta mert az drágább a bankjegynyomtatás miatt).

A legjobb az lenne, ha ezt még le is tudnám kötni és akkor stabil külföldi devizában kamatozva lenne a pénzem. Nyilván nem nyúlnék hozzá.


Hogy és hol lehet ezt megcsinálni? Otthonról valami weboldalon keresztül is lehet vagy muszáj bemenni valami pénzintézetbe? Illetve milyen devizát érdemes választani? Tudom most baromi gyenge a forint mindenkivel szemben.


Lehet sok a kérdés és talán inkább egy pénzügyi tanácsadót keressek fel?



2022. máj. 16. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Miiii? Ki mondta neked h ezért drágabb a valuta? 😂😂😂😂


Szerintem nem valö neked az ilyen pénzügyeskedés...

2022. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapszintű tudással célszerű lenne a Magyar Államkincstárnál értékpapírszámlát nyitnod, majd PEMÁP-ot venni és tartani. Euróban lenne a pénzed és kamatot is fizetnek rá.
2022. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az Eurós állampapírt javaslom.
2022. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dollárt vettem és elástam a kertbe. Szépen nő az értéke. ( 330ért vettem, valuta)
2022. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
BTC
2022. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!