Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mi a véleménye a Budapes...

Kinek mi a véleménye a Budapest bankról?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy ott kéne számlát nyitnom, mert jelenleg az OTP-nél van számlám, és az nagyon drága (1% minden alkalommal, ha ATM-nél veszek le pénzt, brutál sok). Nem nagyon olvastam róla semmit. Akinek ott van számlája, annak mi a véleménye róla?

Ha az nem, akkor melyik bankot ajánlanàtok?

Most felújításban vagyok, és minden vállakozó készpénzt kér, utalva nem tudok fizetni, szóval elég húzós több százezreket levenni ennél a banknál. Érdekelne van-e kedvezőbb.

Devizaszámlàt is nyitnék, és ha megoldható én kártyát nem is kérnék, csak a számla lenne kártya nélkül.


2022. máj. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon gagyi, innen váltottuk a K&H-hoz. Ég és föld.
2022. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Vállalom itt mindenki előtt, hogy ha nyitsz a Budapest Banknál egy számlát, akkor adok ajándékba 10 millió Ft-ot.
2022. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

20.17-es, én is csatlakozom :).


Kérdező, úgy látom, nem tűnt fel, hogy a BB és az MKB összeolvadt és a BB ezzel megszűnt...

2022. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 18. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

A Budapest Bankkal még csak nem is lett volna gond. Nem volt a legjobb bank, de voltak jó ajánlataik. A gond azzal van, hogy a BB beolvadt az MKB-ba.

Nekem az MKB-val csak negatív tapasztalatom van, örülök, hogy már nem vagyok ügyfelük.

2022. máj. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!