Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró, második gyerek, még...

Babaváró, második gyerek, még három év?

Figyelt kérdés
Nem találtam egyértelműen leírva: plusz három évvel tolódik a törlesztés kezdete, vagy újra indul a három év? nálunk a két gyerek közt kevesebb mint két év lesz, és ha csak újra indul a három év akkor nyílván minnél később érdemes "jelenteni" a bank felé.
2022. máj. 19. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerződésben nincs benne?
2022. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Újraindul, tehát az "új" bejelentéstől számilódik ismét a 3 év, nem lehet halmozni.


De benne is van egyébként a szerződésben, mi végigolvastuk :)

2022. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm. mi csak a hirdetményt olvastuk el, apróbetűre kinek van ideje? :)
2022. máj. 19. 09:51
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Lol, tartsd vissza addig, vagy ülj be a bank előterébe sztrájkolni ha elfolyt a magzatvíz és nem kapod meg az újabb 3 évet. Mi lesz ebből az országból, te jó ég.
2022. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
még valami, ha jól olvastam viszont, bejelenteni ráér azt hiszem születés utáni hatvan napban is, így érdemes lehet húzni közel a határidő végéig.
2022. máj. 19. 09:54
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es, fáj valami? :)
2022. máj. 19. 09:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs idő elolvasni egy 10 évre szóló szerződést? Ajajj...


2-es voltam.

2022. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Ezt nem az "Etnikumok, kisebbségek" témakörbe akartad kiírni? 💩💩
2022. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eleve egy gyereket terveztünk, úton volt, nekem elég volt annyit tudni, hogy kamatmentes hitel, amit őrültség lenne nem felvenni és befektetni a gyerek jövőjébe. Az hogy nem olvastam el..hát jó, ennyire bíztam a bankban, hogy nagy átverés nem lehet benne. Az hogy a törlesztést 7-8 hónappal később kezdem el, nekem számít, akinek nem az örüljön. Akinek meg az fáj, hogy kapjuk kölcsön ezt a pénzt meg nézesse meg magát :P.
2022. máj. 19. 10:18
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, a bank nem szeretetszolgálat, ezt jó ha tudod. Nem a gyakori kérdéseken kérdezel, ha pénzől van szó, hanem előveszed szépen a szerződéseteket és elolvasod. Szép, ha gondolsz a kölyköd jövőjére, de előbb olvasni fogsz.


Nem hiába dölt be a sok svájci frank, meg japán jen alapú jelzálog hitel annó, mert a felnőttnek mondott emberek finoman szólva, de b@sztak szerződést olvasni, bele gondolni az árfolyamkockázat veszélyeibe. Sokkal könnyebb volt már akkor is a csúnya, rossz kormányt, meg a bankokat okolni, mint saját magatokat, mert b@sztok olvasni és gondolni.


1-es voltam.

2022. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!