Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Készpénzt hogyan tudok átutaln...

Készpénzt hogyan tudok átutalni az OTP junioros Debit kártyámra?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mennyire fontos, de: elmúltam 18; szeretnék feladni egy csomagot egy automatánál (számomra az könyebb megoldás lenne), és ott csak bankkártyával lehetséges fizetni.

2022. máj. 19. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a számlán van a pénz, nem a kártyán!
2022. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ehez nem értek, ilyet nem tanítanak a suliban. Az lenne a lényeg, hogy a kártyát beolvassa a kártyaolvasó, és azt mondja hogy van elég pénz, de csak készpénz van nálam és ha beolvastatom a kártyát, akkor azt mondja hogy nincsen elég pénz. Az lenne a cél, hogy az olvasó legálisan gondolja azt, hogy van elég pénz.
2022. máj. 19. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsetalsz egy otp fiokba es begizeted a kpd a szamladra amihet a bankkartya tartozik. Ez csak banki munkaidoben mukodik amig van penztar szolgaltatas.


Madik opcio hogy elmesz egy otps! befizeto autonatahoz es ugyamugy ahogy penzt vennel le itt most a penzbefizetesre mesz majd kivalasztod a sajat bankszamla opciot.

2022. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Inkább ne írtad volna, hogy elmúltál 18...

"Én ehez nem értek, ilyet nem tanítanak a suliban." Valóban nem tanítanak ilyet, pedig hatalmas szükség lenne rá. De ez nem azt jelenti, hogy te egyáltalán nem nézhetsz utána, nem kérdezheted meg, stb.

Mi az, hogy "csak készpénz van nálam" és "az olvasó legálisan gondolja azt, hogy van elég pénz"?

Nem tudom elképzelni, hogy hogy nem egyértelmű, hogy a készpénz úgy kerül a bankszámlára, hogy pénztárban (vagy ATM-en) befizeti az ember. Honnan tudná a bank számlavezető rendszere, hogy neked van-e a zsebedben pénz?

2022. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Testvérem Jézus Krisztus nevében 4 órán keresztül Google-öztem és nem találtam választ
2022. máj. 19. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a Google-Fu nem elég erős benned!
2022. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!