Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyához honnan...

OTP Junior kártyához honnan tudom meg a pin kódot?

Figyelt kérdés

Most jött meg a kártya. Pin kód nincs borítékban, nem is kértek regisztrációkor amit megadtam volna.

Mobilappról regisztráltam, már nem ez az első gondom.. A 7 számjegyű kódot sem kérték tőlem sehol, mégis kérték amikor regizni akartam online bankra, ezért be kellett mennem.

Most pedig a pin kóddal bajlódom.

Az appban aktiváltam a kártyát, de hogyan tovább?


Közben felhívtam őket, hogy elfelejtettem a kódot, és majd 13 munkanap múlva mehetek be a pines levélért, mert házhoz nem hozzák (és fizetni is kell a postázásért)🤯

Viszont azóta is ezen gondolkozom, hogy 100% hogy nem adtam meg pint. Ha adtam volna, akkor tudom mit, azt pedig nem fogadta el a boltban.


Lehet simán csak bekéne tennem a kártyát egy atm-be és ott aktiválni és kapok pint? Vagy hogy van ez?



2022. máj. 20. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kulon boritekban kuldik majd.
2022. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha új kártya, akkor majd külön jön a PIN kód. Ha régi kártya lett cserélve, akkor ugyanaz a PIN, mint az előzőé.

A 7 jegyű kód meg gondolom a HAZ azonosító, ami ugye nem jár kapásból, kérni kell, hogy a netbankot tudd használni.

2022. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Mivel applikációval nyitottam a számlát "szelfivel" azt hittem hogy ez alap... Az nyilván túl egyszerű :/


Már vagy egy hete megjött a kártya, mikor szándékoznak a pint is küldeni mellé vajon? Vagy csak aktiválás után postázzák?

Tök jó amúgy, hogy kommunikáció így nulla, sehol sem teszik világossá, hogy ne ütögess be random számokat, feleslegesem tiltatod le magad 24 órákra, nem adtál meg korábban kódot a netbankhoz, meg hogy ne magadba keresd a hibát ha nem jut eszedbe pin kód, mert nincs, nem járnak ezek csak úgy ám magától, igényelgetni kell bankfiókban ami csak 4-ig van nyitva és csak hétköznap, véletlenül se tudj intézkedni ... 🤯🤯

2022. máj. 20. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
az app nem mondja meg a pin kodoot?
2022. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Nem. Az túl egyszerű lenne egy magyar banknak.

Tehát nincs más választás, mint az hogy megvárom a 2-3 hetet mire megérkezik a bankfiókba az új pin, ami természetesen a város másik végén van és akkor zár amikor még dolgozom :D


Komolyan, inkább fizettem volna azt a 10-15 ezernyi bukót havonta a váltásra és utalásra, de a fizu külföldi számlára jött volna, így legalább távol maradtam volna a magyar bakoktól.

Fizetnem kell azért, hogy legyen pin a bankkártyámhoz, szétmegyek xdd

2022. máj. 21. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
te ember, mi a fenének váltanád át egyben, HA nem forintban kapod? Majd körépárfolyamon vásárláskor...
2022. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Forintban kapom. De GBP számlára érkezett eddig, és ahogy GBP-re átváltott plusz az utalási költség kivel nemzetközninek számít, 12 ezer körül volt.

Wise féle számlára nem tudtak utalni valamiért.

Revolut pedig azért nem jó mert hiába van HUF számla, LT-s iban és szintén nemzetközi utalás, ergo drága és lassú.

Sajnos csak az egyetlen megoldás a rendes magyar bank volt, de látod milyen fertő az összes..

2022. máj. 22. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!