Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elveszett az OTP-s bankkártyám...

Elveszett az OTP-s bankkártyám. Applikációban tudok igényelni helyette egy másikat, vagy be kell mennem személyesen?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

"Lakossági betéti kártyádhoz* tartozó napi limiteket gyorsan és egyszerűen beállíthatod az új OTP InternetBank vagy az új OTP MobilBank Kártyáim menüpontjában. Megújult digitális csatornáinkon egyszerűen kezelheted lakossági betéti kártyádhoz kapcsolódó beállításokat:


ATM készpénzfelvételi napi limit beállítás;

a vásárlási napi limitet beállítás;

a virtuális vásárlási napi limit beállítás;

kártyaletiltás és aktiválás;

külföldi használat korlátozása;

internetes biztonsági kód szolgáltatás, Telekód módosítása."

2022. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az OTP-nél mindenért is be kell menni. Appon vedd le alacsonyra a limitet, hátha otthon megtalálod 1-2 napon belül. Ha nem, akkor tiltsd le szintén az appon, majd menj be egy OTP fiókba.
2022. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le és igényelj újat.

De azonnal. Elveszett kártyát le kell tiltani.


Már nem vagyok OTP-s. Nem tudom appban lehet vagy sem. Netbankon és telebankon simán.

2022. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tiltottam le, de 114 Forint kivételével az összes pénzt átutaltam egy másik számlára. Aztán holnap megyek a Westendbe intézni. Bár talán az lenne a legokosabb a nem használnék egyáltalán hazai bankot.
2022. máj. 27. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki az elsőt lepontozta, az egy fogyatékos. Vagy nem tud olvasni.
2022. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!