Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident hitel bankszámlára?

Provident hitel bankszámlára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy nagyobb összegű hitelt szeretnék felvenni . (1 500 000 Ft)

Mindezt otthoni szolgáltatás nélkül.


Egyszer régen vettem fel 50 ezret mikor elromlott az autó, és sürgősbe kellet megcsináltatni.Akkor otthoni szolgáltatással vettük fel, és nyilván több mint dupláját kelket visszafizetni, és mivel rendesen törlesztettük, folyamatosan kínáltak nagyobb összegeket, de mi örültünk, ha ettől a kis összegtől megszabadulunk, hamarabb is fizettük le.


Arra lennék kíváncsi, hogy ha nem területi ügyintézőn keresztül venném fel, akkor a havi részletet számlán utalhatom?

Illetve így, otthoni szolgáltatás nélkül,ekkora összegnél jelentősen nagyobb törlesztőre számíthatok?

És még egy fontos kérdés.

A banki hiteleknél feltétel, hogy három hónapja meglegyen a munkaviszony. A providentnél, otthoni szolgáltatással nem volt feltétel.

Ha most a központba veszem fel közvetlen, így vajon követelmény, hogy 3 hónapja fennáljon a munkaviszony?

(gyesen vagyok jelenleg, és most kezdenék újra dolgozni, viszont a kölcsönre mielőbb szükségem lenne, és a 3 hónap most túl hosszúnak tűnik.


Segítsetek légyszi, bocsi, ha kuszán írtam, azért remélem kibogozható 😅🙈.

Nem igazán vagyok otthon a hitelekben, ezért a tudatlanságomat nézzétek el, köszönöm 🙂!


Ui:Ha esetleg ezen kívül tudtok olyan hitelt, ahol nem feltétel a 3 hónapja tartó munkaviszony, ekkora összegnél sem (azt természetesen tudom, hogy határozatlan idejűnek kell lennie), akkor szívesen fogadom.


A kérdés kiírasa közben olvastam ugyanebben a témában, és úgy értelmeztem, hogy egy bizonyos összegig eltekintenek, de nagyobb összegnél már itt is kérik.

Azért reménykedem hátha 😕



#Provident #Otthoni szolgáltatás nélkül
2022. máj. 25. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Megsúgom, hogy nem azért kellett a dupláját visszafizetned, mert házhoz jött az "ügyinttéző", hanem mert a Provident közel uzsora feltételekkel nyújt hitelt boldog-boldogtalannak.
2022. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha gyesen vagy, tippem szerint nem fognak tolongani a bankok, hogy másfél milliós kölcsönt adjanak neked...


Szerintem akkor érdemes próbálkozni, ha van egy normál jövedelmed, amiből tudod törleszeteni és ezt papírral is tudod igazolni.


Most néztem meg a providentet, ott 1.5M forint potom 26%-os THM-el megy, míg más bankoknál 11-12% a THM. Kérdező, tájékozódj, mielőtt hitelt veszel fel, mert ez a különbség jelentős többletkiadást jelenthet számodra.

2022. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!